• +90 212 255 7475
  • contact@scienceenergy.com

Hakkımızda

Science Energy

Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler

Science Energy, enerji sektöründe küresel bir oyuncu olma hedefiyle yola çıkmış genç profesyonellerin, tamamen Türk sermaye ile kurduğu yeni bir ticari girişimdir.
Science Energy, başta Türkiye olmak üzere enerjide dışa bağımlı ülkelerin kendisine yetebilir hale gelmesine dönük yolculuğunda, doğru projelerin hayata geçirilmesi ve kaynak israfının önlenmesi için teknik ve finansal danışmanlık hizmetleri sağlar.

Ayrıca müşterilerimize en iyi doğal çözümleri ve hizmetleri uluslararası standartlarda ve normlarda sunmaya devam ediyoruz, bunun yanında enerji verimliliği danışmanlığı, permakültür danışmanlığı hizmetleri, elektrik alan testleri yerli ve yabancı deneyimli uzman mühendis ve teknisyen kadrosu ile yüksek kalite test ekipmanı kullanarak yapılmaktadır.

Science Energy, profesyonel kadrosu ve dinamik ekibiyle, Türkiye enerji pazarında iş yapmak isteyen tüm yatırımcılar için ideal bir çözüm ortağıdır.

Yenilenebilir enerji sistemleri, santral yatırımlarına yönelik fizibilite danışmanlığı, enerji verimliliği danışmanlığı, enerji ve aydınlatma otomasyon sistemleri, ölçüm ve test hizmetleri, akıllı şehir çözümleri ana uzmanlık ve faaliyet alanlarımızdır. Genç, dinamik ve her biri alanında uzman ekibimizle tanışmak, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya Science Energy bünyesindeki kariyer fırsatlarından haberdar olmak için gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Misyon ve Vizyonumuz;


Tüm insanların temiz ve sürdürülebilir enerjiye erişim hakkını korumak ve geliştirmek, bu süreçte enerjide dışa bağımlı ülkelerin kendi kendine yetebilecek çevre dostu çözümler için en doğru projeleri sağlamak.

Müşterilerin en güvenilir şirketi olmak için en kapsamlı hizmeti veren ürün ve hizmetleri ile dünya coğrafyasında yerini almıştır.

Bizimle İletişime Geçin
Awesome Image

Projelerimize göz atmak ister misiniz?

Tıklayınız